Hakkımızda

1961 yılında ambalaj sektöründeki faaliyetlerine başlayan Öztaş Ambalaj yıllardır süregelen başarısını her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır. 54 yıldır zirveyi koruyan konumunu, başarılı deneyimlerini günümüzün teknolojisiyle birleştiren güçlü yatırımlarıyla sağlamıştır. Kurulduğu günden bugüne yaptığı uzun yolculuğu, güvenilirliğinden ve kalitesinden taviz vermeyen çalışma ilkesi sayesinde hızlı bir ilerleme grafiği çizmektedir.

Öztaş Ambalaj, Beylikdüzün’de 20.000 m2 kapalı alan içinde bulunan tesisinde 150 çalışanı ile birlikte doğaya saygı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusundaki hizmet anlayışından, yüksek kalitede hızlı üretim politikasından asla taviz vermeyerek piyasadaki rakiplerinin önünde yer almaya devam etmektedir.

BRC (British Retail Consortium), ISO 9001 ve YUM kalite belgelerine sahip Öztaş Ambalaj, hedeflediği dünya standartlarının üzerindeki üretim anlayışını disiplinli çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetine güvenle sunmaktadır.

Bugün piyasada elde ettiği haklı başarısını sürekli iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle sürdürerek sektöründe öncü olmaya ve zirvede kalmaya devam etmektedir. Türkiye’de ve yurtdışındaki büyük kurumsal firmalara sağladığı titiz hizmetlerini iş ortaklarının taleplerini en doğru, en hızlı ve en kaliteli şekilde küresel gelişmeleri takip ederek sağlayan Öztaş Ambalaj, kağıt ambalaj sektöründe çok zengin bir ürün yelpazesine sahiptir ve dünyanın her yerine ihracat yapmaktadır.